Mind The Gap - Poland
wersja polska Mind The Gap Contest Freestyle.pl Poster Trailer

Tu jesteś: Home >  Home >  News

News

Polska oczami Skorupa. Premiera 1. singla zwiastującego płytę z Młodym

„Dobre, bo nasze” to tytuł numeru, który dzisiaj (11.10) pojawił się na kanale MaxFloRecTV. Utwór jest 1. oficjalną zapowiedzią kolejnego krążka Skorupa. Tym razem za produkcję muzyczną całego albumu odpowiadać będzie Młody.

Premierowy singiel Skorupa zwiastuje jego nowe wydawnictwo, które ukaże się w 2020 r. Album gliwickiego rapera zatytułowany „Naturalny satelita” powstaje we współpracy z Młodym, który odpowiedzialny jest za jego warstwę muzyczną.

DOBRE, BO NASZE to 1. zwiastun wspólnego krążka Skorupa i Mlodego DOBRE, BO NASZE to 1. zwiastun wspólnego krążka Skorupa i Mlodego
− Pierwszy oficjalny singiel odsłaniający naszą płytę z Młodym, to melancholijna opowieść o tematyce społecznej. Brzmienia zdartych płyt winylowych, wolne tempa, mocne sekcje rytmiczne i cięte wersy, będzie tego dużo na płycie, „Dobre, bo nasze” jest tego namiastką − komentuje Skorup.


Realizacją powyższego wideoklipu zajęła się ekipa Filminati. Singiel „Dobre, bo nasze” na bicie Młodego dopełnił cutami DJ HWR. Odsłuch utworu dostępny jest już we wszystkich najpopularniejszych serwisach streamingowych: http://soundline.biz/SkorupMlodyDobrebonasze.  

Kilka dni temu informowaliśmy o projektach Młodego, nad którymi artysta aktualnie pracuje. Jednym z nich jest właśnie album w kooperacji ze Skorupem. Młody pojawi się na nim w roli producenta muzycznego. Premiera krążka planowana jest wiosną przyszłego roku.

Ponadto jeszcze w 2019 ukaże się solowy album Młodego pt. „Lekcja WOS-u”, na którym usłyszymy go w roli MC. Do tej pory poznaliśmy 3 single zapowiadające tę płytę („Stres”, „Larwaft. Hades, „Ludzie na miarę”). Wśród gości na krążku znajdzie się m.in. legendarny The Teacha, czyli KRS-One. Wideoklip do singla z jego udziałem już niebawem.


wykop śledzik grono